Endüstriyel ve Ticari Binalarda Sifonik Sistem

PASİFİK SİFONİK LTD. ŞTİ.

Pasifik Sifonik uzman kadrosuyla 1999 yılından beri ülke genelinde endüstriyel ve ticari binalar da mekanik tesisat sistemlerinin projelendirmesi, uygulanması ve danışmanlığı konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Teknolojinin getirdiği yeniliklere hızlı adaptasyonu ile ve sürekli genişleyen uzman kadrosu ile hizmet ağını her geçen gün genişleterek müşterilerine uzun ömürlü ve güvenli projeler sunmak için yatırımlarını sürdürmektedir.

Bu bağlanma dünyada 40 yılı aşkın süredir kullanılan, ülkemiz de ise 2000 yılından sonra kullanımı artan sifonik yağmur suyu drenaj sistemi ile ilgili kullanılan ürünleri avrupa standartlarında üretmeye ve projelerimizde kullanmaya başladık. Tamamlamış olduğumuz projeler ve müşterilerimizin referansları ile koymuş olduğumuz hedeflere emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Pasifik Sifonik sistemler olarak birinci önceliğimiz uzman proje ve uygulama ekiplerimizle, hızlı cevap sürelerinde, üretmiş olduğumuz ürünlerde en iyi kaliteyi müşterilerimizle buluşturmaktır.

Uzmanlığımızdan Faydalanın

PasifikSifonik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına stoklarımızda tüm ürünlerimiz maksimum stok düzeyinde bulunmaktadır.
25
YILLIK TECRÜBE
300
MUTLU MÜŞTERİ
43
UZMAN PERSONEL
22
BAYİ AĞI